top of page
  • תמונת הסופר/תWixer

9 מיתוסים בנושא קידום אתרים (SEO) ב WIX

עודכן: 19 בפבר׳ 2019

וויקסר שוברת מיתוסים:

סיימנו לבנות ולעצב לך אתר חלומי באמצעות פלטפורמת WIX ?  ברכותינו! הצטרפת לקהילת הוויקסרים ההולכת וגדלה, כרגע כל מה שנותר לנו לעשות בשבילך הוא לקדם את האתר שלך באמצעות רכיבים מובנים לקידום אתרים במערכת וויקס.


וויקסר יוצרת עבורך אתר מנצח ויפה לעין, פונקציונלי וידידותי הן לבעל האתר, והן לגולשים בו, המדורג במקום גבוה ברשימת תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש.


אתרי האינטרנט שבנתה ועיצבה וויקסר על בסיס הפלטפורמה של  Wix מעידים יותר מכל על האיכויות שלה. עם זאת, ישנם עדיין כאלה המטילים ספק ביתרונות הפלטפורמה כשהמוטיב המרכזי המאפיין את אותם ספקנים הוא : לא ייתכן שאתר אינטרנט שנבנה ללא תכנות יכול להיות מוצלח ולתפוס מקום בצמרת תוצאות החיפוש.


וויקסר מציינת ומפריכה את  9 המיתוסים השגויים שפרחו סביב פלטפורמת  Wix ו - SEO:  
שבירת מיתוס 1: האתרים של Wix אינם טובים מידיי לצורך קידום אתרים

בכל הנוגע לקידום האתר שלך, מנועי חיפוש כמו גוגל לא מבחינים בין מעצב  אתר זה או אחר. משמעות הדבר היא שאנו בוויקסר נוקטים בצעדים לקידום האתר שלך ובכך,  יש לך סיכוי דומה להיות מדורג בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, לזה של אתר שנבנה על ידי מתכנת.


שבירת מיתוס 2: המוצרים בחנות המקוונת של Wix לא עברו אופטימיזציה לקידום אתרים

מומחי וויקסר עושים שימוש ביכולות קידום האתרים המשודרגות של פלטפורמת Wix, אשר שילבה את תגי schema.org כדי לתאר ולקטלג את המוצרים בחנות המקוונת שלך. חלק מהקטיגוריות כוללות: מחיר, נגישות, שם המוצר, ועוד. כך שאתה נמצא בידיים טובות.


שבירת מיתוס 3: כתובות URL ארוכות ו Hashbangs משפיעים לרעה על קידום האתר שלך

כתובת URL של האתר שלך היא פיסת תוכן בודדת שאין לה תפקיד בקידום האתר שלך במנועי החיפוש. בדיוק כפי ש Amazon ו EBay מעניקים כתובות URL ארוכות לרשימות המוצרים שלהן ועדיין מגיעות לראש הרשימה במנועי החיפוש כך שהתוכן באתר שלך אינו מושפע מאורך כתובת URL שלך.


שבירת מיתוס 4: ה ג'אווה סקריפט  עליו בנוי האתר שלי מפריע לקידום האתרים שלך

אנו בונים לך אתר Wix משלך הכולל יותר מדפי הרשת הנראים לעין. כשמאחורי הקלעים של עורך ה 'גרור והשלך' שלך, מצוייה תשתית מקודדת ומורכבת הגורמת לאתר שלך לפעול באופן חלק – זה נקרא Ajax Crawling ואנו פה כדי לתפעל עבורך את כל הרכיבים והתוספים הנפלאים האלו עבורך בזמן שאתה ולקוחותיך נהנים מהחוויה המתוחכמת שמציע האתר שלך.


*שבירת מיתוס 5 : אתר Wix "חסר-הקוד" לא יכול להתחרות עם אתרים מורכבים יותר

כפי שציינו לעיל, בכל הנוגע לקידום אתרים, למנועי החיפוש אין עדיפות ליוצרי אתרים אלה או אחרים, כך שגם אם בחרת בדרך פחות טכנולוגית לבניית האתר שלך בעזרתנו על בסיס פלטפורמת Wix, יש לו עדיין סיכוי רב להיות בצד הטובים של Google.

אין ספק שבכל הנוגע לקידום אתרים התוכן הוא המלך. אנו מייצרים גם תוכן איכותי, רלוונטי ומקורי עבורך בעברית/באנגלית ובשפות זרות נוספות עם מומחה לכתיבה שיווקית זאת בכדי להפוך את חוויית המשתמש באתר למהנה.


שבירת מיתוס 6:  האם ה Wix Blog שלי מספיק טוב לקידום אתרים?

בוודאי! למעשה בלוג פעיל הוא מקור מצוין להכנסת תוכן חדש ורענן לתוך האתר שלך, בונוס נהדר לקידום אתרים ולהבאת גולשים לביקור באתר שלך. וויקסר יכולה לכתוב עבורך בלוג ייחודי ומעניין בכל תחום ובכל שפה.


שבירת מיתוס 7 : אתרי Wix "מוענשים"  על ידי מנועי החיפוש משום שהם נטענים לאט

וויקסר מעודכנת כל הזמן בחידושים של Wix אשר ערכה לאחרונה שינויים מרחיקי לכת בזמני הטעינה של אתרי המשתמשים שלה. כתוצאה מכך, הזמן הממוצע לטעינת אתר Wix קצר יותר בשתי שניות מזה של אתרים שנבנו בכלים אחרים. אם נראה לך שהאתר שלך נטען לאט יותר מהממוצע, אנו עומדים פה לשירותך לבדוק ולטפל עבורך במהירות הגלישה והטעינה מול וויקס

ואינך צריך יותר לשבור את הראש בניהול תכתובת באנגלית טכנית.

רוצה להצטרף למאגר הלקוחות המרוצים שלנו כחלק ממנוי התמיכה השנתית שלנו? לחץ כאן

שבירת מיתוס 9: לא ניתן למצוא אתרי Wix בחיפוש הנעשה בטלפונים חכמים

Google הכריזה לאחרונה שהיא מעניקה ציון גבוה יותר מבחינת קידום אתרים לאתרים אשר מותאמים לשימוש בטלפונים חכמים. אלה חדשות מצוינות למשתמשי Wix: אנו בוויקסר מתאימים  את אתר Wix שלך כך שיהיה

רספונסיבי וייראה טוב במסכים של כל סוגי הסמארטפונים.


שבירת מיתוס 9 : התמונות שלי לא ייראו בתוצאות החיפוש.

אנו דואגים לתיאור התמונות שלך ולאופטימיזציה שלהן, כמו כל מומחה טוב לקידום אתרים ותמונותיך  יופיעו טוב ב Google.

חברת וויקסר מלווה את לקוחותיה, גם לאחר השלמת בניית האתר ונקיטת הפעולות הראשונות לקידומו במנועי החיפוש ומעמידה לרשותם את שירותי התמיכה שלה שבהם יוכלו להיעזר בכל שאלה או בעיה .

עצה שלנו :  לא להאמין למיתוסים!

27 צפיות0 תגובות

댓글


bottom of page