top of page
  • תמונת הסופר/תWixer

כל השאלות על תוכניות פרימיום של וויקס

עודכן: 19 בפבר׳ 2019

הכנו עבורכם את כל התשובות לשאלות הנשאלות ביותר בכל מה שקשור בתוכניות הפרימיום של וויקס. שאלות כגון איך רוכשים תוכנית פרימיום? איך משלמים? ועוד..  המאמר נכתב בשפה העברית במיוחד עבורכם, מקווים שתהנו!


כל השאלות על תוכניות פרימיום של וויקס

מהי תכנית פרמיום?

Wix מספקת לכם את מה שאתם צריכים על מנת ליצור אתר אינטרנט מדהים, כולל אירוח ברמה הגבוההביותר. באפשרותכם לבחור לקבל אף מספר גדול יותר של יתרונות ומאפיינים באמצעות שדרוג לאחת

מתכניותהפרמיום של וויקס.


מהם היתרונות של תכנית פרמיום?

תכנית פרמיום מציעה יתרונות רבים. הדברים הבולטים כוללים: היכולת להתחבר לדומיין האישי שלכם. הדומיין האישי שלכם (למשל: www.MyStunningWebsite.com) מעניק לעסק שלכם אמינות ומקצועיות, וגורם לקהל שלכם למצוא אתכם בקלות רבה יותר. ללא מודעות Wix. Free Wix websites מציג שורת פרסומת קטנה יותר בחלק העליון ובחלק התחתון של הדף שלכם לשם קידום Wix. וויקס לא מציבים פרסומות נוספות באתר שלכם. מרבית תכניות הפרמיום של וויקס מאפשרות לכם להסיר שורות פרסומת אלו. רוחב פס ואחסנה נוספים. רוב תכניות הפרמיום שלנו מגיעות עם רוחב פס ואחסנה נוספים, מה שמאפשר גרפיקה ותכנים ברזולוציה גבוהה יותר באתר האינטרנט שלכם.


מהם היתרונות לרכישת תכנית חיסכון שנתית?

תכניות שנתיות פופולריות מאוד מכיוון שמרבית האנשים זקוקים לאתר אינטרנט למשך שנה לכל הפחות. התכניות השנתיות של וויקס מציעות יתרונות ומאפיינים נוספים, עם חסכונות של עד 45%. ה- eCommerce השנתי. תכנית Yearly Unlimited (שנתית ללא הגבלה) ותכנית Yearly Combo כוללות שובר לדומיין בחינם. אם אתם רוכשים תכנית שנתית (Yearly Plan), תחויבו באופן אוטומטי על בסיס שנתי. אם אתם רוכשים תכנית חודשית (Monthly Plan), משך זמן החוזה הוא חודש ימים ותחויבו באופן אוטומטי על בסיס חודשי. כל תכניות הפרמיום של וויקס מגיעות עם התחייבות להחזר כספי תוך 14 יום.


האם שוברי פרסומת נחשבים לכסף אמתי?

כן! כאשר אתם נרשמים ל-Yearly eCommerce, תכנית Yearly Unlimited או Yearly Combo, Wix מעניקה לכם שובר ערכי לקידום פרסומות ב- Google Adwords (למפרסמים חדשים בלבד). כמו כן תקבלו דומיין חינם לשנה. לתאנים והתניות של שוברי פרסומות.


האם אירוח אתרים נכלל עם אתר Wix שלי?

כן. Wix מספק פתרון אירוח מהימן ושלם לאתר האינטרנט שלכם, עם יותר מ-99.9% שירות ללא כשלים וללא הפרעות. אירוח אתרים נכלל בחינם עם או ללא תכנית פרמיום. ברגע שאתם נרשמים לתכנית פרמיום באפשרותכם גם לחבר את שם הדומיין שלכם לחשבון Wix שלכם.


מה המשמעות של "חיבור הדומיין הפרטי שלכם"?

אם יש לכם אתר Wix חינם, שם הדומיין שלכם יופיע בפורמט הבא: username.wixsite.com/sitename. ברגע שאתם נרשמים לכל סוג של תכנית פרמיום באפשרותכם לחבר את שם הדומיין שלכם (למשל: www.MyStunningWebsite.com) לאתר Wix שלכם. שם הדומיין שלכם היא דרך מצוינת לקדם את העסק שלכם וליצור רושם מקצועי מקוון. Wix מציע דומיין חינם עם תכניות הפרמיום הבאות: Yearly eCommerce, Yearly Unlimited & Yearly Combo. הקליקו כאן לקבלת הנחיות המתקשרות לחיבור הדומיין שלכם.


כיצד אני רוכש את הדומיין שלי?

באפשרותכם לרכוש את הדומיין שלכם באמצעות Wix כאן. במידה ורכשתם דומיין במקום אחר, באפשרותכם להעביר אותו ל-Wix.

לחיבור דומיין קיים לאתר Wix שלכם, הירשמו לחשבון Wix שלכם > עברו לאפשרות של מנויים (Subscriptions)> הקליקו על Domains.


האם אני יכול להשיג את כתובת הדואר האלקטרוני האישי שלי?

כן. צרו תקשורת באופן מקצועי וקדמו את העסק שלכם בכל פעם שאתם שולחים דואר אלקטרוני עם תיבת דואר אישית. Wix מציע תיבות דואר מתוך G Suite באמצעות Google Cloud. כל תיבת דואר מגיעה עם כתובת דואר אלקטרוני על ידי שימוש בדומיין אתר האינטרנט שלכם, נפח דואר נכנס של 25 גיגה ביט, אחסון ענן בנפח של 5 גיגה ביט, לוח שנה שיתופי, Docs, Sheets & Slides.


האם אני יכול להעביר את תכנית הפרמיום שלי מאתר Wix אחד לאחר?

כן. על מנת להעביר את תכנית הפרמיום שלכם לאתר Wix אחר, היכנסו לחשבון Wix שלכם > עברו לאפשרות של מנויים (Subscriptions)> הקליקו על Premium Plans (תכניות פרמיום). באתר שלכם, הקליקו על Change (שנה) ובחרו באתר החדש בו תרצו להקצות את תכנית הפרמיום שלכם. 


האם אני יכול לבטל את המנוי שלי לתכנית פרמיום?

כן. במידה ואתם מבטלים את תכנית הפרמיום שלכם תוך 14 יום, תקבלו החזר כספי מלא, ללא צורך בסיבה לכך. לא תחויבו בשום תשלום עבור ביטול לפי 14 יום. במידה ותחליטו לבטל לאחר פרק זמן זה,  לא תחויבו עבור מחזור החיוב הבא שלכם. לביטול, הירשמו לחשבון Wix שלכם > עברו לפנל המשתמש שבחלק הימני העליון של הדף > הקליקו על חשבונות ותשלומים (Billing & Payments). בחרו בתכנית שברצונכם לבטל ולאחר מכן הקליקו על בטל תכנית (Cancel Plan).


מה קורה לאתר Wix שלי אם אני מבטל את תכנית הפרמיום שלי?

במידה ואתם מבטלים את תכנית הפרמיום שלכם, אתר Wix שלכם יחזור לגרסה החינמית, הכוללת את Wix ads ואת Wix domain (username.wixsite.com/sitename). וויקס לעולם אינם מסירים או משמידים אתרי אינטרנט ועדיין תהיה לכם שליטה מלאה על האתר שלכם.


היכן אני יכול למצוא את המידע אודות החיובים שלי?

תוכלו למצוא את המידע אודות החיובים שלכם באמצעות הרשמה (כניסה) לחשבון Wix שלכם >  מעבר לפאנל המשתמש שבחלק הימני העליון של הדף > הקלקה על חשבונות ותשלומים (Billing & Payments).


כיצד אני משלם עבור תכנית הפרמיום שלי?

באפשרותכם לרכוש תכנית פרמיום על ידי שימוש בכרטיס אשראי וכרטיסי חיוב של חברות גדולות. כרגע, Wix מקבל את כרטיסי האשראי הבאים: Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB & Diners.

*במידה ואתם נתקלים בקשיים טכנים והייתם רוצים שנעשה זאת בשבילכם תוכלו להרשם ולהיות כחלק ממנוי התמיכה השנתי שלנו ותהנו מתמיכה לכל השנה הכוללת: תיקוני עיצוב ושחזורים, עבודה מול וויקס במקרה של תקלות, מענה על שאלות בעברית דרך המייל או בטלפון 24\7, הדרכות אונליין ע"י נציג ועוד..


*אם אתם מעוניינים שנבנה עבורכם את אתר האינטרנט שלכם בצורה מקצועית ויעילה תוך שמירה על קהל היעד של העסק שלכם וחווית המשתמש לחצו כאן

1,255 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentarios


bottom of page